Namibie & Botswana self drive

In Mei 2024 ga ik met een 4-tal beste vrienden een 4x4 selfdrive maken door Namibie en Botswana.


Ons reisplan ziet er ongeveer zo uit:


dagVan - Naar

Tuesday, 7 May 2024 ADam - Windhoek (aankomst in ochtend 07:00)

Wednesday, 8 May 2024 Windhoek - Rhianna's campsite Nxogodimo

Thursday, 9 May 2024 Rhianna's campsite Nxogodimo - Sitatunga Camp (maun)

Friday, 10 May 2024 Sitatunga Camp (maun)- Sitatunga Camp (maun)

Saturday, 11 May 2024 Sitatunga Camp (maun) - Khwai north gate camp

Sunday, 12 May 2024 Khwai north gate camp - Khwai north gate camp

Monday, 13 May 2024 Khwai north gate camp - Tshaa campsite Mababe

Tuesday, 14 May 2024 Khwai north gate - campThobolo bushcamp

Wednesday, 15 May 2024Thobolo bushcamp - Thobolo bushcamp

Thursday, 16 May 2024Thobolo bushcamp - Vic falls (Onderkomen nog TBD)

Friday, 17 May 2024 Vic falls - Vic falls (Onderkomen nog TBD)

Saturday, 18 May 2024 Vic falls - Bush camp Kwando

Sunday, 19 May 2024 Bush camp Kwando - Shamvura camp (bird watching)

Monday, 20 May 2024 Shamvura camp (bird watching) - Grashoek San village & camping

Tuesday, 21 May 2024 Grashoek San village & camping - Onguma leadwood camp

Wednesday, 22 May 2024 Onguma leadwood camp - Halali camp

Thursday, 23 May 2024 Halali camp - Etosha Akaukeujo camp - Sophienhof camping

Friday, 24 May 2024 Sophienhof camping - Okonjima campsite (cat sanctuary)

Saturday, 25 May 2024 Sophienhof camping - Twyfelfontein Mowani mountain camp

Sunday, 26 May 2024 Twyfelfontein Mowani mountain camp - Twyfelfontein Mowani mountain camp

Monday, 27 May 2024 Twyfelfontein Mowani mountain camp - Spitzkoppe

Tuesday, 28 May 2024 Spitzkoppecape cross - Henties baai Haus Estnic

Wednesday, 29 May 2024 cape cross - Henties baai Haus EstnicAlte Brucke resort

Thursday, 30 May 2024 Alte Brucke resort - Alte Brucke resort

Friday, 31 May 2024 Alte Brucke resort - Weltevrede guestfarm

Saturday, 1 June 2024 Weltevrede guestfarm - Sossusvlei en retour

Sunday, 2 June 2024 Weltevrede guestfarm - Rooiklip felsencamp

Monday, 3 June 2024 Rooiklip felsencamp - Windhoek

    Tueday, 4 June Spare

    Wednesday, 5 June Spare

    Thursday, 6 June Spare

    Friday, 7 June, Return flight back home

    Totale afstand c.a. 5200 kilometer.


    Auto's gehuurd via https://explore-namibia.nl/ waar we prima geholpen werden. De toegang tot parken en campsites in Botswana geregeld via https://botswanafootprints.com/. Routes en tracks gemaakt met GaiaGPS